Tel. podpora: (Po-Pia 8-15) +421 2 333 229 23
Patentoid Blog Znížte si pred koncom roka daň z príjmov

Znížte si pred koncom roka daň z príjmov

28.11.2017

Viete, že si registráciou ochrannej známky môžete znížiť daňový základ?Prečo ale riskovať daňové nezrovnalosti či utrácať za zbytočné náklady, keď si daňovú povinnosť znížite aj ochranou svoje obchodné značky.

Ochranná známka je dlhodobá investícia, ktoré rozhodne nebudete ľutovať.Zapísaná známka zabráni konkurencii, aby uvádzala na trh produkty s podobným, či dokonca rovnakým označením a zároveň chráni značku pred prípadným poškodením.

Stačí iba vyplniť náš online formulár ao všetko ostatné sa už spoločne s našimi patentovými špecialistami postaráme za Vás. Ochranná známka je platná po dobu 10 rokov, a potom si ju môžete opäť jednoducho predĺžiť.


Prečo má zmysel investovať do ochrannej známky ešte pred koncom tohto roka?

  • Zvyčajne platí, že čím je známka starší, tým má väčšiu hodnotu. Registráciou zabránite ostatným, aby zneužili vaše označenie a parazitoval na vašom úspechu.

  • Všetky poplatky spojené s registráciou ochrannej známky sú daňovo uznateľné a účtujú sa do nákladov za dané účtovné obdobie.
  • Po uhradení objednávky vám ihneď zašleme faktúru, ktorú si budete môcť ešte v tomto roku zaúčtovať do svojich nákladov, a znížiť si tak daňový základ pre rok 2017.

Neodkladajte ochranu svojho označenia a investujte do svojej značky ešte pred koncom roka. Nielen že efektívne zoptimalizujete svoje výdavky, ale zároveň dobrou investíciou posilníte hodnotu svojho podnikania.

Máte nejaké otázky či potrebujete poradiť?Neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám zodpovieme všetky otázky.

 

Patentoid Copyright © 2024 Patentoid s.r.o.
Designed by Beneš & Michl